Zabawa, odpoczynek

Gadżety na wieczór panieński

Każdy dobry wieczór panieński powinien być jedyny w swoim rodzaju, ale przede wszystkim zabawny! Stąd też firma Party World proponuje niezwykle oryginalne gadżety na tę specjalną imprezę. Na szczególną uwagę zasługuje przezabawny, filuterny balon WILLY, kolorowe balony o różnych kształtach, a także świecące bransoletki i klipsy.

Przystań kajakowa

Nasza urokliwa i kompleksowo wyposażona przystań kajakowa serdecznie zaprasza wszystkich amatorów spływów żądnych wrażeń i spragnionych niesamowitych widoków. Po dniu pełnym przygód spędzonym nad wodą zachęcamy do biesiady w Grill Barze lub relaksu przy ognisku. Jeśli masz ochotę powiosłować i nacieszyć się pięknem przyrody, nie wahaj się - odwiedź nas sam, zabierz rodzinę, przyjaciół albo zorganizuj z nami niezapomnianą imprezę służbową!

wynajem stołów i krzeseł

Jeśli organizujesz przyjęcie okolicznościowe, konferencję czy też spotkanie firmowe na dużą ilość osób, służymy pomocą! Oferujemy wynajem stołów i krzeseł, byś mógł bez obaw zapewnić gościom miejsca siedzące na wydarzeniu. Dostępne są nowoczesne, designerskie wzory, które nadadzą elegancji każdej imprezie.

Balony latające

Bardzo popularne stały się kolorowe dekoracje na przyjęcia urodzinowe zarówno dzieci, jak i dorosłych. Szczególnie ważne stały się balony latające. Posiadamy je w różnych kolorach i kształtach. To pojedyncze cyfry, ale także zwierzęta lub też ciasteczka i torty. Dzięki nim, stworzysz znakomity klimat imprezy urodzinowej.

Voucher escape room

Jeśli szukasz pomysłu na ciekawy prezent urodzinowy lub ślubny, to nasz voucher do escape roomu idealnie się do tego nadaje. Możesz kupić karnet na jeden lub kilka wybranych scenariuszy, a także wersję OPEN, która pozwala obdarowanej osobie na samodzielne wybranie pokoju z obu lokalizacji. Produkt oferujemy w wersji papierowej lub elektronicznej.