Zabawa, odpoczynek

Przystań kajakowa

Nasza urokliwa i kompleksowo wyposażona przystań kajakowa serdecznie zaprasza wszystkich amatorów spływów żądnych wrażeń i spragnionych niesamowitych widoków. Po dniu pełnym przygód spędzonym nad wodą zachęcamy do biesiady w Grill Barze lub relaksu przy ognisku. Jeśli masz ochotę powiosłować i nacieszyć się pięknem przyrody, nie wahaj się - odwiedź nas sam, zabierz rodzinę, przyjaciół albo zorganizuj z nami niezapomnianą imprezę służbową!

Głośne petardy hukowe

Często lądują w dłoni jako pierwsze - a to właśnie one wymagają szczególnej ostrożności. Głośne petardy hukowe są wzbogacone o dodatek w postaci gwizdka i ogłuszającego dźwięku. Pamiętaj o natychmiastowym odrzuceniu wyrobu na optymalną odległość. Jeśli chcesz, aby całe miasto wiedziało, że świętujesz, to wybierz coś!

zagadki kryminalne

Gry online to świetny sposób na spędzenie wolnego czasu, zwłaszcza jeśli interesują nas zagadki kryminalne. W takich grach często musimy rozwiązywać trudne łamigłówki, by odkryć sprawcę przestępstwa i zamknąć go za kratkami. Gry te mogą być bardzo wciągające i dają nam szansę na wcielenie się w rolę detektywa, który musi użyć swojego umysłu, by zakończyć sprawę z sukcesem. Gry online pozwalają nam także na rywalizację z innymi graczami, co dodaje emocji i podnosi poziom trudności. Jeśli więc interesują nas zagadki kryminalne, warto spróbować swoich sił w tego typu grach.

Extremalne Prezenty

Dla tych, którzy pragną dreszczu emocji i adrenaliny, mamy coś wyjątkowego. Sklep internetowy Extremalne Prezenty to przepustka do świata niesamowitych doświadczeń. Lot paralotnią czy balonem to tylko niektóre z naszych ciekawych propozycji. Odkryj nowy wymiar przygody samodzielnie lub ze swoim bliskim przyjacielem czy partnerem.