Zabawa, odpoczynek

Przystań kajakowa

Nasza urokliwa i kompleksowo wyposażona przystań kajakowa serdecznie zaprasza wszystkich amatorów spływów żądnych wrażeń i spragnionych niesamowitych widoków. Po dniu pełnym przygód spędzonym nad wodą zachęcamy do biesiady w Grill Barze lub relaksu przy ognisku. Jeśli masz ochotę powiosłować i nacieszyć się pięknem przyrody, nie wahaj się - odwiedź nas sam, zabierz rodzinę, przyjaciół albo zorganizuj z nami niezapomnianą imprezę służbową!

wynajem stołów i krzeseł

Jeśli organizujesz przyjęcie okolicznościowe, konferencję czy też spotkanie firmowe na dużą ilość osób, służymy pomocą! Oferujemy wynajem stołów i krzeseł, byś mógł bez obaw zapewnić gościom miejsca siedzące na wydarzeniu. Dostępne są nowoczesne, designerskie wzory, które nadadzą elegancji każdej imprezie.

Głośne petardy hukowe

Często lądują w dłoni jako pierwsze - a to właśnie one wymagają szczególnej ostrożności. Głośne petardy hukowe są wzbogacone o dodatek w postaci gwizdka i ogłuszającego dźwięku. Pamiętaj o natychmiastowym odrzuceniu wyrobu na optymalną odległość. Jeśli chcesz, aby całe miasto wiedziało, że świętujesz, to wybierz coś!