Miejsca noclegowe, wypoczynek

wesela śląsk

Nasz obiekt powstał po to, aby każdy z naszych Gości miał możliwość skorzystania z oferty noclegowej w wyjątkowo malowniczej krainie Polski. Kmicic to hotel SPA w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej, w którym będziecie mogli cieszyć się ciszą i spokojem, a tym samym nabrać zupełnie nowych sił i odzyskać równowagę ciała i ducha.

hotel

Jeżeli interesują Państwa tani i atrakcyjny hotel w Poznaniu, warto zapoznać się z naszą ofertą. Zapraszamy do hotelu, w którym dostępne jest ponad 100 komfortowych miejsc noclegowych. Nasze noclegi to opcja dla wymagających, którzy jednak nie zamierzają przepłacać. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Noclegi dąbki

Nasz dom wypoczynkowy posiada komfortowe i kompleksowo wyposażone noclegi. Dąbki to miejscowość, w której nas Państwo znajdą. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, miłą obsługę i smaczne jedzenie w naszej stołówce. Noclegi w Dąbkach w naszym ośrodku to propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Zapraszamy!

Sale konferencyjne Poznań centrum

Zajmujemy się działalnością w branży turystycznej, w ramach której umożliwiamy naszym Klientom skorzystanie z doskonałej bazy wypoczynkowej. Hotel Royal mieści się na Poznaniu. W samym obiekcie czekają na Was piękne i bardzo stylowe pokoje, a także restauracja serwująca przysmaki kuchni światowej. Zapraszamy!

zakopane spa

Jeżeli pragniesz spędzić wakacje w najbardziej komfortowych warunkach, polecamy Crocus - hotel w górach. Zaprasza on do Zakopanego, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Czterogwiazdkowy standard przejawia się we wspaniale urządzonych pokojach i apartamentach, dużej restauracji z pysznymi daniami, a także gabinetu SPA, gdzie poddać się można masażom i zabiegom pielęgnacyjnym. Oprócz tego goście mają możliwość zwiedzenia okolic znajdujących się w sercu Tatr, pojeździć na nartach, a także zorganizować konferencję biznesową.

weekend spa nad morzem

Dokonanie wyboru co do prezentu dla Kobiety nie zawsze należy do zadań łatwych. Bowiem, zarówno gusta jak i nastroje przedstawicielek tej płci pozostają niezwykle zmienne oraz uzależnione od licznych czynników. Tym co z całą pewnością zadowoli każdą z pań za każdym razem, jest weekend SPA nad morzem. Taką propozycję wysuwa do Państwa hotel Trofana, który w swoich murach zawiera między innymi elegancką restaurację oraz znakomicie wyposażoną strefę Wellness, podzieloną na obszary basenowy oraz zabiegowy.

czarter jachtów chorwacja

Oferujemy czarter jachtów w Chorwacji, wynajmując doskonale przystosowane pojazdy pływające, które bez wątpienia spełnią wszelkie państwa oczekiwania. Pozwolą one na wyruszenie w wymarzony rejs, poznanie najpiękniejszych miejsc tego regionu i odpoczynek na łonie natury, któremu towarzyszyć będzie szum wiatru, wraz z dźwiękiem fal. Propozycja skierowana również do niedoświadczonych żeglarzy.

puccini walizki

Bardzo wygodne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i lekkie walizki Puccini dostępne w ofercie sklepu New Line spełnią oczekiwania najbardziej wymagających podróżników. Są bardzo efektowne, eleganckie i pakowne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na witrynie internetowej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.