Miejsca noclegowe, wypoczynek

Noclegi Zakopane w serwisie E-Turysta

Noclegi w Zakopanem to znakomita opcja dla tych, którzy uwielbiają chodzenie po górach, ale także dla tych, którzy mogliby wystawać godzinami przy straganach z pamiątkami - wszystko to można znaleźć w tym mieście. Można delektować się tam przepysznym góralskim jedzeniem, nie ma też problemów, jeśli chodzi o noclegi. W Zakopanem na pewno dobrze czuć się będą miłośnicy przygód i górskich wędrówek, jak i rodziny z dziećmi, szukające odpoczynku i ciszy na górskim stoku. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Wesele kaszuby

Szukacie niepowtarzalnej przestrzeni, w której będziecie świętować zaślubiny i urządzicie huczne wesele? Kaszuby to kraina, pozwalająca stworzyć swojskie, a zarazem nowoczesne przyjęcie. Oferujemy dwa rodzaje menu (klasyczne i regionalne), a także pełen wystrój sali i apartament dla nowożeńców oraz rozmaite atrakcje dodatkowe.

Agroturystyka dolny śląsk

Gdzie tak aktywnie wypoczniesz, jak na Dolnym Śląsku? Zapraszamy do tych zabytkowych rejonów Polski! Nasza Agroturystyka, tuż pod górą Wielisławką, oferuje szereg wygód noclegowych oraz gościnę w restauracji. Z otwartymi ramionami przyjmujemy podróżników z ich psami, zapewniamy zajęcia dla dzieci oraz opowieści o historii naszego sąsiedztwa.

Hotel w górach z basenem

Nie musisz jechać daleko, aby cieszyć się pięknym krajobrazem i czystym powietrzem. Polska przyroda obfituje w zapierające dech piersiach pejzaże i wspaniałe miejsca na piesze wędrówki. Hotel w górach z basenem poleca się na wyjazdy w gronie rodzinnym, przyjacielskim i służbowym. To idealna okazja, aby zregenerować ducha i ciało.

Wypoczynek w górach

Planując urlop w górach zapewne przeglądacie wiele ofert hoteli w Krynicy Zdrój. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta przykuje Waszą uwagę. Nasz ośrodek dysponuje eleganckimi pokojami, urządzonymi w bardzo komfortowy sposób. Dodatkowo przygotowaliśmy dla naszych gości różnorodne atrakcje, które z pewnością umilą pobyt.