Miejsca noclegowe, wypoczynek

Wesele w pałacu

Jeśli chcesz, aby ten jeden dzień był dla Ciebie i drugiej osoby niezapomniany, skorzystaj z organizacji wesela w pałacu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaka została przygotowana przez nasz hotel na Dolnym Śląsku. Gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalizmu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy również na stronę internetową naszego hotelu.

Zabytki i atrakcje w Toruniu

Wynajmując noclegi w naszym hotelu, zapewniasz sobie niespotykaną możliwość zwiedzenia Torunia. Lokalizacja naszej siedziby sprawia, że wszystkie zabytki i atrakcje będą w zasięgu Twojej ręki, nie będziesz tracił wiele czasu na dojazdy i maksymalnie wykorzystasz swój pobyt na terenie naszego pięknego miasta.

Noclegi Zakopane w serwisie E-Turysta

Noclegi w Zakopanem to znakomita opcja dla tych, którzy uwielbiają chodzenie po górach, ale także dla tych, którzy mogliby wystawać godzinami przy straganach z pamiątkami - wszystko to można znaleźć w tym mieście. Można delektować się tam przepysznym góralskim jedzeniem, nie ma też problemów, jeśli chodzi o noclegi. W Zakopanem na pewno dobrze czuć się będą miłośnicy przygód i górskich wędrówek, jak i rodziny z dziećmi, szukające odpoczynku i ciszy na górskim stoku. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Wesele kaszuby

Szukacie niepowtarzalnej przestrzeni, w której będziecie świętować zaślubiny i urządzicie huczne wesele? Kaszuby to kraina, pozwalająca stworzyć swojskie, a zarazem nowoczesne przyjęcie. Oferujemy dwa rodzaje menu (klasyczne i regionalne), a także pełen wystrój sali i apartament dla nowożeńców oraz rozmaite atrakcje dodatkowe.

Agroturystyka dolny śląsk

Gdzie tak aktywnie wypoczniesz, jak na Dolnym Śląsku? Zapraszamy do tych zabytkowych rejonów Polski! Nasza Agroturystyka, tuż pod górą Wielisławką, oferuje szereg wygód noclegowych oraz gościnę w restauracji. Z otwartymi ramionami przyjmujemy podróżników z ich psami, zapewniamy zajęcia dla dzieci oraz opowieści o historii naszego sąsiedztwa.