Miejsca noclegowe, wypoczynek

Noclegi dąbki

Nasz dom wypoczynkowy posiada komfortowe i kompleksowo wyposażone noclegi. Dąbki to miejscowość, w której nas Państwo znajdą. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, miłą obsługę i smaczne jedzenie w naszej stołówce. Noclegi w Dąbkach w naszym ośrodku to propozycja, która z pewnością spotka się z Państwa aprobatą. Zapraszamy!

puccini walizki

Bardzo wygodne, odporne na uszkodzenia mechaniczne i lekkie walizki Puccini dostępne w ofercie sklepu New Line spełnią oczekiwania najbardziej wymagających podróżników. Są bardzo efektowne, eleganckie i pakowne. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na witrynie internetowej. Gwarantujemy profesjonalną obsługę.

Wesele w pałacu

Jeśli chcesz, aby ten jeden dzień był dla Ciebie i drugiej osoby niezapomniany, skorzystaj z organizacji wesela w pałacu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaka została przygotowana przez nasz hotel na Dolnym Śląsku. Gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalizmu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy również na stronę internetową naszego hotelu.

Zabytki i atrakcje w Toruniu

Wynajmując noclegi w naszym hotelu, zapewniasz sobie niespotykaną możliwość zwiedzenia Torunia. Lokalizacja naszej siedziby sprawia, że wszystkie zabytki i atrakcje będą w zasięgu Twojej ręki, nie będziesz tracił wiele czasu na dojazdy i maksymalnie wykorzystasz swój pobyt na terenie naszego pięknego miasta.