Miejsca noclegowe, wypoczynek

Wesele w pałacu

Jeśli chcesz, aby ten jeden dzień był dla Ciebie i drugiej osoby niezapomniany, skorzystaj z organizacji wesela w pałacu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jaka została przygotowana przez nasz hotel na Dolnym Śląsku. Gwarancja najwyższej jakości oraz profesjonalizmu. Wszystkie zainteresowane osoby zapraszamy również na stronę internetową naszego hotelu.

Noclegi Zakopane w serwisie E-Turysta

Noclegi w Zakopanem to znakomita opcja dla tych, którzy uwielbiają chodzenie po górach, ale także dla tych, którzy mogliby wystawać godzinami przy straganach z pamiątkami - wszystko to można znaleźć w tym mieście. Można delektować się tam przepysznym góralskim jedzeniem, nie ma też problemów, jeśli chodzi o noclegi. W Zakopanem na pewno dobrze czuć się będą miłośnicy przygód i górskich wędrówek, jak i rodziny z dziećmi, szukające odpoczynku i ciszy na górskim stoku. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Wesele kaszuby

Szukacie niepowtarzalnej przestrzeni, w której będziecie świętować zaślubiny i urządzicie huczne wesele? Kaszuby to kraina, pozwalająca stworzyć swojskie, a zarazem nowoczesne przyjęcie. Oferujemy dwa rodzaje menu (klasyczne i regionalne), a także pełen wystrój sali i apartament dla nowożeńców oraz rozmaite atrakcje dodatkowe.

Agroturystyka dolny śląsk

Gdzie tak aktywnie wypoczniesz, jak na Dolnym Śląsku? Zapraszamy do tych zabytkowych rejonów Polski! Nasza Agroturystyka, tuż pod górą Wielisławką, oferuje szereg wygód noclegowych oraz gościnę w restauracji. Z otwartymi ramionami przyjmujemy podróżników z ich psami, zapewniamy zajęcia dla dzieci oraz opowieści o historii naszego sąsiedztwa.

Weekend nad morzem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jedynego w swoim rodzaju ośrodka nad Bałtykiem. Właśnie Hotel Neptun proponuje romantyczny weekend nad morzem dla dwojga. Właśnie tutaj, w tym urokliwym, magicznym wręcz wnętrzu przedwojennego zamku będziecie mogli skorzystać z noclegu w pokoju lub też apartamencie z widokiem na morze. Dodatkowo, w cenie pakietu znajdziecie także aż dwa śniadania w formie bufetu szwedzkiego, butelkę wina musującego na powitanie, a także owoce i ciasteczka, które będą na was czekać.

Weekend w Wieliczce

Trzydniowy pobyt w naszym hotelu to świetne rozwiązanie dla wszystkich par, które planują spędzić romantyczny weekend w Wieliczce. Zapewniamy komfortowe warunki wizyty, wygodne, dwuosobowe pokoje i wysoki standard obsługi. Zachęcamy też do zapoznania się z naszymi Pakietami Zaręczynowymi, Rocznicowymi i Weselnymi.