Miejsca noclegowe, wypoczynek

Noclegi Zakopane w serwisie E-Turysta

Noclegi w Zakopanem to znakomita opcja dla tych, którzy uwielbiają chodzenie po górach, ale także dla tych, którzy mogliby wystawać godzinami przy straganach z pamiątkami - wszystko to można znaleźć w tym mieście. Można delektować się tam przepysznym góralskim jedzeniem, nie ma też problemów, jeśli chodzi o noclegi. W Zakopanem na pewno dobrze czuć się będą miłośnicy przygód i górskich wędrówek, jak i rodziny z dziećmi, szukające odpoczynku i ciszy na górskim stoku. Aktywny wypoczynek dla całej rodziny.

Wesele kaszuby

Szukacie niepowtarzalnej przestrzeni, w której będziecie świętować zaślubiny i urządzicie huczne wesele? Kaszuby to kraina, pozwalająca stworzyć swojskie, a zarazem nowoczesne przyjęcie. Oferujemy dwa rodzaje menu (klasyczne i regionalne), a także pełen wystrój sali i apartament dla nowożeńców oraz rozmaite atrakcje dodatkowe.

Agroturystyka dolny śląsk

Gdzie tak aktywnie wypoczniesz, jak na Dolnym Śląsku? Zapraszamy do tych zabytkowych rejonów Polski! Nasza Agroturystyka, tuż pod górą Wielisławką, oferuje szereg wygód noclegowych oraz gościnę w restauracji. Z otwartymi ramionami przyjmujemy podróżników z ich psami, zapewniamy zajęcia dla dzieci oraz opowieści o historii naszego sąsiedztwa.

Weekend nad morzem

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą jedynego w swoim rodzaju ośrodka nad Bałtykiem. Właśnie Hotel Neptun proponuje romantyczny weekend nad morzem dla dwojga. Właśnie tutaj, w tym urokliwym, magicznym wręcz wnętrzu przedwojennego zamku będziecie mogli skorzystać z noclegu w pokoju lub też apartamencie z widokiem na morze. Dodatkowo, w cenie pakietu znajdziecie także aż dwa śniadania w formie bufetu szwedzkiego, butelkę wina musującego na powitanie, a także owoce i ciasteczka, które będą na was czekać.