Hurtownie zabawek

Czapka na szydełku

Zapewniamy każdemu dziecku wyjątkowe ciepło, dzięki ręcznemu tworzeniu ubranek, które są nie tylko miłe w dotyku, ale i przyjemne dla oka. Magiczny Motek to sklep internetowy, w którego ofercie znajduje się między innymi czapka na szydełku, która zachwyca bogactwem kolorów, wykorzystaniem różnych wzorów, a przede wszystkim ręcznym, precyzyjnym wykonaniem. Ponadto, w naszym bogatym asortymencie można znaleźć sukienki, ubranka do chrztu, amigurumi, a także poradniki i materiały do własnego wykonania ubrań.

rowerki dla małych dzieci

Prezentujemy Państwu rozbudowany asortyment wspaniałych trójkołowych rowerków dla małych dzieci, dzięki którym każda pociecha będzie mogła rozpocząć swoją przygodę z jazdą. Są one bardzo bezpieczne, rozwijają niewielkie prędkości i dają możliwość sprawienia maluchowi wielkiej satysfakcji. Oferujemy Państwu bardzo różnorodne rozwiązania tego typu, które występują w różnych wersjach kolorystycznych, więc dopasujecie je idealnie do potrzeb swojego milusińskiego. Wszystkie dostępne w niskich cenach.

podgrzewacz do mleka

Korzystając z rozbudowanej oferty przygotowanej przez sklep internetowy sisibaby każdy z naszych Klientów będzie miał szansę kompleksowo przygotować się na przyjście na świat swojego maluszka. Mamy do zaoferowania doskonałe akcesoria, które posłużą Wam od pierwszych wspólnych dni aż po kilka lat życia. Mamy do zaoferowania np. nowoczesny podgrzewacz do mleka, który w zaledwie kilka chwil umożliwi Wam uzyskanie odpowiedniej temperatury pokarmu i pozwoli podać go dziecku, kiedy tylko zgłodnieje.