Hurtownie zabawek

Czapka na szydełku

Zapewniamy każdemu dziecku wyjątkowe ciepło, dzięki ręcznemu tworzeniu ubranek, które są nie tylko miłe w dotyku, ale i przyjemne dla oka. Magiczny Motek to sklep internetowy, w którego ofercie znajduje się między innymi czapka na szydełku, która zachwyca bogactwem kolorów, wykorzystaniem różnych wzorów, a przede wszystkim ręcznym, precyzyjnym wykonaniem. Ponadto, w naszym bogatym asortymencie można znaleźć sukienki, ubranka do chrztu, amigurumi, a także poradniki i materiały do własnego wykonania ubrań.

podgrzewacz do mleka

Korzystając z rozbudowanej oferty przygotowanej przez sklep internetowy sisibaby każdy z naszych Klientów będzie miał szansę kompleksowo przygotować się na przyjście na świat swojego maluszka. Mamy do zaoferowania doskonałe akcesoria, które posłużą Wam od pierwszych wspólnych dni aż po kilka lat życia. Mamy do zaoferowania np. nowoczesny podgrzewacz do mleka, który w zaledwie kilka chwil umożliwi Wam uzyskanie odpowiedniej temperatury pokarmu i pozwoli podać go dziecku, kiedy tylko zgłodnieje.

Domy seniora Warszawa i okolice

Nasz budynek odpowiada potrzebom każdego pensjonariusza - podjazdy, windy i udogodnienia konstrukcyjne sprawiają, że na komfortowy pobyt w ośrodku mogą liczyć także osoby niepełnosprawne. Domy seniora w Warszawie często położone są w hałaśliwych okolicach, w naszym ośrodku Twoi bliscy mogą liczyć na spokój i ciszę. Dysponujemy wygodnymi pokojami i bogatym w różne drzewa i krzewy ogrodem.

Przedstawienie dla dzieci

Jeżeli szukasz miejsca, w które mógłbyś zabrać swoją pociechę, to nasza wyszukiwarka z pewnością Ci w tym pomoże. W katalogu znajdziesz różne eventy dla dzieci organizowane na terenie całego kraju: filmy, spektakle, pokazy, występy, warsztaty oraz przedstawienia dla dzieci. Baza wydarzeń dla najmłodszych jest na bieżąco aktualizowana. Zapraszamy!