Kino i teatr

statywy fotograficzne

Robienie zdjęć stało się dziś pasją dla bardzo wielu osób. Warto więc zatroszczyć się o to, by efekty Waszej pracy były jak najbardziej profesjonalne i robiące wrażenie. Statywy fotograficzne, jakie znajdziecie Państwo w asortymencie naszej firmy to sprzęt, dzięki któremu unikniecie niedogodności związanych z choćby minimalnym poruszeniem obiektywem w trakcie robienia zdjęcia. Znajdziecie u nas modele z głowicami czy elastyczne, a także wersje mini oraz liczne futerały. Serdecznie zachęcamy do zakupów.

Druk online

Dla klientów, którzy cenią wygodę i szybkość wykonywanych usług, przygotowaliśmy ofertę, obejmującą druk online. W ramach takiego zlecenia wystarczy wysłać potrzebny plik, a także zaznaczyć liczbę egzemplarzy, które mamy przygotować, a wykonamy usługę nawet w ciągu 15 minut od momentu złożenia zamówienia przez naszą stronę.

Fotograf weselny Częstochowa

Organizujesz ślub i szukasz kogoś, kto w odpowiedni sposób uwieczni ten niezwykły dzień? Profesjonalny fotograf weselny sprawi, że każdy, nawet najmniejszy moment tej niezwykłej uroczystości nie przejdzie niezauważonym. Moje studio znajduje się w Częstochowie, ale działam na terenie całej Polski, a nawet zagranicy.

wnętrza 3d

Firma oferuje usługi polegające na skanowaniu pomieszczeń, dzięki któremu osoby posiadające link będą mogły odbyć wirtualną wycieczkę i zobaczyć zeskanowane wnętrza. 3D sprawi, że skan będzie wyglądał bardziej zachęcająco i profesjonalnie. Z usługi mogą skorzystać np. osoby mające sale na wynajem lub właściciele hoteli.