Kino i teatr

zdjęcia ślubne

Nazywam się Michał Pawlikowski i fotografia jest moją pasją, codziennością i specjalizacją. Wszelkie zdjęcia wykonuję z zaangażowaniem, posiłkując się sprzętem najwyższej jakości. W ramach swoich usług oferuję upamiętnienie przygotowań do ceremonii, uroczystość, wesele, a także oryginalny plener ślubny. Łódź to miasto, w którym świadczę swoje usługi. Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat oferowanych przeze mnie rozwiązań, wystarczy, że odwiedzisz moją stronę internetową, bądź skontaktujesz się bezpośrednio ze mną.

Kamerzysta Zakopane

Szukasz kogoś, kto zajmie się profesjonalną oprawą Twojego wesela? Potrzebujesz najlepszej muzyki, a także osób, które zajmą się uwiecznieniem tych wyjątkowych chwil? Studio Kiszela Photography z Zakopanego zajmuje się kompleksową obsługą imprez okolicznościowych. Nasz kamerzysta nakręci film, który po latach będzie przypominał Wam, jak wyglądał ten wyjątkowy moment a fotograf ślubny ujmie w kadrze każdą z ulotnych chwil. Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty dostępnej na naszej stronie http://kiszelaphotography.pl/.

Zespół weselny

Dobra zabawa na weselu to 80% sukcesu całej imprezy. Aby zapewnić gościom niezapomniany czas, ważne jest, by wybrać dobry zespół weselny. Nasz zespół to gwarancja doskonałej zabawy przez całą noc! Zagramy najbardziej znane polskie szlagiery, jak również utwory zagraniczne i piosenki na specjalne zamówienie.

Plener ślubny Kraków

Fotograf Szymon Olma, poleca swoje usługi parom z całej Polski. Korzystając z wieloletnich doświadczeń i wiedzy, uwieczniam na zdjęciach najpiękniejsze chwile, troszcząc się o najmniejszy detal. Chcąc zadowolić klientów, dostosowuje ich potrzeby do swoich działań stąd w ofercie mam także plener ślubny w Krakowie. Tworzę również reportaże różnego rodzaju.