Kino i teatr

Sesja narzeczeńska

Przy planowaniu ceremonii zaślubin wyjątkowo ważnym aspektem jest znalezienie w porę profesjonalisty, który zajmie się wykonywaniem zdjęć. Specjalizuję się w sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu mogę spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Zapewniam usługi na najwyższym poziomie, na które składają się wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdej pary oraz kreatywność.

kino na dworze

Kompleksowo zatroszczymy się o sprzęt, licencje i dobór repertuaru na imprezę plenerową. Kino na dworze to idealna opcja na letnie wieczory - uatrakcyjni festiwal oraz przyciągnie wielu gości. Zapraszamy na naszą stronę, na której prezentujemy wynajmowany sprzęt - ekrany, nagłośnienie oraz projektory.

Prospekty piszczałkowe

W ramach naszej oferty, możliwe jest stworzenie na zamówienie instrumentów, jakimi są prospekty piszczałkowe. Umożliwią one nie tylko oprawę muzyczną podczas nabożeństw, ale także dodadzą świątyni klasy i stylu. Możliwe jest dostosowanie wyglądu instrumentu do wnętrza - z chęcią zrealizujemy projekt, który ma stać w np. gotyckim kościele!

osłonki na doniczki

Zadbaj o kwiaty - ich wygląd oraz właściwe warunki do wzrostu. Sięgnij po proponowane przez nas akcesoria. W ofercie znajdują się osłonki na doniczki wykonane z tworzyw sztucznych czy ceramiki. Pojemniki te świetnie sprawdzą się jako dodatkowa dekoracja wnętrza, ale mają też wymiar praktyczny. Dostępne są w kilku modelach.

minimalistyczne dekoracje

Proste formy to nasz znak rozpoznawczy. Minimalistyczne dekoracje, takie jak pudełeczka na biżuterię, to wysublimowane ozdoby, które są w stanie zmienić charakter całego pomieszczenia. Produkty zostały stworzone z wysokiej jakości materiałów, chociażby stali malowanej proszkowo, dzięki czemu są odporne na ścieranie podczas używania ich.

Grafika reklamowa

Marketing jest w dzisiejszych czasach niezwykle ważny. Dostępna w naszej ofercie grafika reklamowa to najwyższej jakości marketing wizualny, który charakteryzuje się dużą skutecznością. Wykorzystując dostępne w naszym sklepie internetowym materiały masz pewność, że odpowiednio zachęcisz potencjalnych klientów.