Kino i teatr

Fotograf weselny Częstochowa

Organizujesz ślub i szukasz kogoś, kto w odpowiedni sposób uwieczni ten niezwykły dzień? Profesjonalny fotograf weselny sprawi, że każdy, nawet najmniejszy moment tej niezwykłej uroczystości nie przejdzie niezauważonym. Moje studio znajduje się w Częstochowie, ale działam na terenie całej Polski, a nawet zagranicy.

Sesja narzeczeńska

Przy planowaniu ceremonii zaślubin wyjątkowo ważnym aspektem jest znalezienie w porę profesjonalisty, który zajmie się wykonywaniem zdjęć. Specjalizuję się w sesji narzeczeńskiej, dzięki czemu mogę spełnić oczekiwania wszystkich klientów. Zapewniam usługi na najwyższym poziomie, na które składają się wieloletnie doświadczenie, indywidualne podejście do każdej pary oraz kreatywność.

kino na dworze

Kompleksowo zatroszczymy się o sprzęt, licencje i dobór repertuaru na imprezę plenerową. Kino na dworze to idealna opcja na letnie wieczory - uatrakcyjni festiwal oraz przyciągnie wielu gości. Zapraszamy na naszą stronę, na której prezentujemy wynajmowany sprzęt - ekrany, nagłośnienie oraz projektory.

Prospekty piszczałkowe

W ramach naszej oferty, możliwe jest stworzenie na zamówienie instrumentów, jakimi są prospekty piszczałkowe. Umożliwią one nie tylko oprawę muzyczną podczas nabożeństw, ale także dodadzą świątyni klasy i stylu. Możliwe jest dostosowanie wyglądu instrumentu do wnętrza - z chęcią zrealizujemy projekt, który ma stać w np. gotyckim kościele!

Michaił Bułhakow

W sklepie internetowym można nabyć kolekcjonerskie i bibliofilskie edycje dzieł literatury światowej. Wśród wydanych w tej serii autorów znajduje się rosyjski pisarz i dramaturg, Michaił Bułhakow. Produkt wydany został na cylindrycznym papierze bawełnianym, w nakładzie zaledwie 30 egzemplarzy. Stanie się ozdobą domowej biblioteki.