Usługi dla zdrowia i urody

Opaska elastyczna

Zapraszamy do współpracy gabinety lekarskie i zabiegowe, przychodnie rodzinne oraz kliniki weterynaryjne. Hurtownia Evermed zajmuje się zaopatrywaniem placówek medycznych w niezbędny sprzęt oraz materiały dezynfekujące i akcesoria. Kupicie u nas Państwo między innymi opaski elastyczne wielokrotnego użytku samoprzylepne i za zapinkę o różnej szerokości. Stosowane są one do odciążania uszkodzeń układu kostno-stawowego, a także jako uciskowy opatrunek. W razie konieczności mogą także posłużyć za materiał uciskowy tamujący krwawienie.

Dentysta Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa do gabinetu, w którym przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany dentysta z Bydgoszczy. To lekarz, który specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, w tym zachowawczej i estetycznej, jak również implantologii, endodoncji, protetyce, periodontologii, czy też chirurgii szczękowej.

Fartuch laboratoryjny

Przedstawiamy Państwu znakomitej jakości artykuły niezbędne w każdej placówce medycznej, na przykład fartuch laboratoryjny. Szeroki asortyment dostępny w naszym sklepie to znaczne ułatwienie, pozwala bowiem pozostać w jednym miejscu i zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w takich miejscach, jak szpitale, kliniki, gabinety lekarskie, stomatologiczne, laboratoria, czy przychodnie. Zapewniamy o ich wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

leczenie wzroku komórkami macierzystymi

Czy dwutygodniowa terapia może pomóc zniwelować negatywne odczucia przy chorowaniu na zeza? Tak, o ile specjalista zdecyduje się na leczenie wzroku komórkami macierzystymi. Metoda ta wykorzystuje możliwości wielokrotnego podziału komórek z krwi z pępowiny. Dzięki niej możliwe jest zmniejszenie oczopląsu, ustabilizowanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, lepsze widzenie nocą, a także zwiększenie ostrości i pola patrzenia. W Destination Good Health proponujemy iniekcje z wykorzystaniem innowacyjnej terapii.

Rehabilitacja neurologiczna

Jeżeli poszukujecie Państwo godnego zaufania domu opieki dla seniorów, postawcie na Centrum Opieki Leczniczej ATMA w Bydgoszczy. Oferujemy komfortowe pokoje, sale z monitoringiem i stałą obecność personelu medycznego. W ofercie rehabilitacja neurologiczna, PNF, po udarze, pobyty stałe oraz turnusy. Zapraszamy.

klinika medycyny estetycznej poznań

Aby spełnić kryteria współczesnych kanonów piękna trzeba włożyć w to wiele wysiłku. Oprócz ćwiczeń i zbilansowanej diety, można również wykorzystać zdobycze współczesnej nauki. Klinika medycyny estetycznej PROFEMED z Poznania wykonuje szereg zabiegów dermatologicznych dla kobiet w każdym wieku. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.