Usługi dla zdrowia i urody

stomatolog katowice

Specjalnością i jedną z najchętniej wybieranych usług w Specjalistycznej Praktyce Ortodontyczno-Implantologicznej Namysłowscy jest protetyka. Zapewniamy, że to właśnie nasza kadra, posiadająca odpowiednie kompetencje w kwestiach dotyczących stomatologii jest najlepszym wyborem jeśli chodzi o zadbanie o swoje zęby. Dokładamy wszelkich starań, aby byli Państwo w stu procentach zadowoleni z naszej oferty. Ponieważ protetyka, chirurgia stomatologiczna oraz implantologia to nasze specjalności, warto jest zaufać naszym umiejętnościom.

artroskopia biodra

Jest to jedna z najpopularniejszych technik operacyjnych, która umożliwia prowadzenie zabiegu w bezpośredniej okolicy stawu bez jego otwierania. Artroskopia biodra była wykonywana już na początku XX wieku, jednak przełom w tej technice przyniosło wynalezienie w latach 80-tych toru wizyjnego. Gabinet Trauma oferuje swoim pacjentom wykonywanie tej procedury medycznej. Wśród jej zalety warto wskazać na szybką diagnozę zmian patologicznych w tkankach miękkich, szybki powrót do sprawności po zabiegu oraz brak dużych blizn pooperacyjnych.

dieta online

Przedstawiamy Poradnię Mobilnego Dietetyka - nowoczesną placówkę, w której skorzystasz z porad dietetyka w Łodzi. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla osób zmagających się z nadwagą lub walczących o osiągnięcie prawidłowej masy ciała. Dobieramy indywidualne plany żywieniowe dopasowane do zapotrzebowania energetycznego oraz upodobań kulinarnych. Stosowanie się do nich sumiennie zapewni 75 procent sukcesu. Pozostałe 15 procent to aktywność fizyczna, której nie może zabraknąć. Ustal dietę online i monitoruj efekty odchudzania!

Opaska elastyczna

Zapraszamy do współpracy gabinety lekarskie i zabiegowe, przychodnie rodzinne oraz kliniki weterynaryjne. Hurtownia Evermed zajmuje się zaopatrywaniem placówek medycznych w niezbędny sprzęt oraz materiały dezynfekujące i akcesoria. Kupicie u nas Państwo między innymi opaski elastyczne wielokrotnego użytku samoprzylepne i za zapinkę o różnej szerokości. Stosowane są one do odciążania uszkodzeń układu kostno-stawowego, a także jako uciskowy opatrunek. W razie konieczności mogą także posłużyć za materiał uciskowy tamujący krwawienie.

Dentysta Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa do gabinetu, w którym przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany dentysta z Bydgoszczy. To lekarz, który specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, w tym zachowawczej i estetycznej, jak również implantologii, endodoncji, protetyce, periodontologii, czy też chirurgii szczękowej.

oliwa z oliwek z cytryną

Nasz każdy Klient dokonując zakupów w naszym sklepie internetowym ma pewność, że każdy produkt nie posiada żadnych sztucznych konserwantów lub barwników. W bogatym asortymencie Zdrowego Sklepu znajduje się między innymi oliwa z oliwek z cytryną, gorzką pomarańczą lub z dodatkiem czosnku renomowanej firmy Aristeon.

Fartuch laboratoryjny

Przedstawiamy Państwu znakomitej jakości artykuły niezbędne w każdej placówce medycznej, na przykład fartuch laboratoryjny. Szeroki asortyment dostępny w naszym sklepie to znaczne ułatwienie, pozwala bowiem pozostać w jednym miejscu i zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w takich miejscach, jak szpitale, kliniki, gabinety lekarskie, stomatologiczne, laboratoria, czy przychodnie. Zapewniamy o ich wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

leczenie wzroku komórkami macierzystymi

Czy dwutygodniowa terapia może pomóc zniwelować negatywne odczucia przy chorowaniu na zeza? Tak, o ile specjalista zdecyduje się na leczenie wzroku komórkami macierzystymi. Metoda ta wykorzystuje możliwości wielokrotnego podziału komórek z krwi z pępowiny. Dzięki niej możliwe jest zmniejszenie oczopląsu, ustabilizowanie ciśnienia wewnątrzgałkowego, lepsze widzenie nocą, a także zwiększenie ostrości i pola patrzenia. W Destination Good Health proponujemy iniekcje z wykorzystaniem innowacyjnej terapii.

Rehabilitacja neurologiczna

Jeżeli poszukujecie Państwo godnego zaufania domu opieki dla seniorów, postawcie na Centrum Opieki Leczniczej ATMA w Bydgoszczy. Oferujemy komfortowe pokoje, sale z monitoringiem i stałą obecność personelu medycznego. W ofercie rehabilitacja neurologiczna, PNF, po udarze, pobyty stałe oraz turnusy. Zapraszamy.

klinika medycyny estetycznej poznań

Aby spełnić kryteria współczesnych kanonów piękna trzeba włożyć w to wiele wysiłku. Oprócz ćwiczeń i zbilansowanej diety, można również wykorzystać zdobycze współczesnej nauki. Klinika medycyny estetycznej PROFEMED z Poznania wykonuje szereg zabiegów dermatologicznych dla kobiet w każdym wieku. Dane kontaktowe znajdują się na stronie internetowej.