Usługi dla zdrowia i urody

Dentysta Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa do gabinetu, w którym przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany dentysta z Bydgoszczy. To lekarz, który specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, w tym zachowawczej i estetycznej, jak również implantologii, endodoncji, protetyce, periodontologii, czy też chirurgii szczękowej.

Fartuch laboratoryjny

Przedstawiamy Państwu znakomitej jakości artykuły niezbędne w każdej placówce medycznej, na przykład fartuch laboratoryjny. Szeroki asortyment dostępny w naszym sklepie to znaczne ułatwienie, pozwala bowiem pozostać w jednym miejscu i zaopatrzyć się we wszystko, co niezbędne. Nasze produkty znajdują zastosowanie w takich miejscach, jak szpitale, kliniki, gabinety lekarskie, stomatologiczne, laboratoria, czy przychodnie. Zapewniamy o ich wysokiej jakości oraz atrakcyjnej cenie. Szczegóły dostępne na naszej stronie internetowej.

Stomatolog dla dzieci

Jeżeli potrzebny jest Państwu dentysta lub sprawdzony stomatolog dziecięcy, zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej. Gabinet Estetika serdecznie poleca zapoznać się z zakresem usług i cennikiem dostępnym na stronie internetowej gabinetu pod adresemhttp://estetika-lodz.pl/ - zapraszamy wszystkich zainteresowanych do umawiania wizyt.

Rozwiązywanie problemów wychowawczych Sosnowiec

Zajmujemy się pomocą terapeutyczną dla dzieci, które mają kłopoty z odpowiednim rozwojem w trakcie. Zapewniamy rozwiązywanie problemów wychowawczych uczniów w Sosnowcu dzięki odpowiedniej diagnozie zaburzeń zachowania,koncentracji czy trudności w nauce. Następnie wdrażamy indywidualną terapię, dostosowaną do każdego dziecka.

Zabiegi laserowe

Wykonujemy operacje mające na celu usunięcie blizn, ujędrnienie ciała czy przeprowadzenie dogłębnego peelingu. Wykonujemy zabiegi laserowe, poprzedzone konsultacjami, w trakcie których sprawdzamy, czy nie istnieją przeciwwskazania do przeprowadzenia danej procedury. Medycyna estetyczna w naszym centrum to także usuwanie przebarwień lub korekcja zmarszczek.

Transport ze szpitala do domu

Zajmujemy się przewozem pacjentów pomiędzy różnymi obiektami o charakterze medycznym, na przykład na badania czy konsultacje. Prowadzimy przewozy dla osób niepełnosprawnych, w tym także poza granice Polski. Sanitarny transport ze szpitala do domu odbywa się z użyciem karetki z wyposażeniem medycznym.

Chirurgia stomatologiczna Warszawa

Chirurgia stomatologiczna to dziedzina, która wymaga ogromnego doświadczenia i wiedzy. Zapraszamy do naszego centrum stomatologicznego w Warszawie, w którym zabiegi wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy oraz przy użyciu nowoczesnego sprzętu. Wykonujemy usuwanie zębów, ich leczenie oraz poprawę wyglądu poprzez m.in. wybielanie.

Psycholog Łodź

Proponujemy Państwu profesjonalne usługi psychologa dziecięcego z Wrocławia, który nie tylko wysłucha wszystkich problemów Państwa pociech, ale przede wszystkim znajdzie ich źródło i pomoże im wyeliminować kłopoty. Oferujemy fachowe psychoterapie, dzięki którym z łatwością wrócą one na właściwe tory i znowu pokochają siebie oraz świat. Zapraszamy do Centrum Psychologicznego Besto pod Łodzią.