Usługi dla zdrowia i urody

Dentysta Bydgoszcz

Zapraszamy Państwa do gabinetu, w którym przyjmuje doświadczony i wykwalifikowany dentysta z Bydgoszczy. To lekarz, który specjalizuje się w wielu dziedzinach stomatologii, w tym zachowawczej i estetycznej, jak również implantologii, endodoncji, protetyce, periodontologii, czy też chirurgii szczękowej.

Zabieg stulejki

Obrzezanie polega na wycięciu części lub całości napletka i obecnie wykonywane jest głównie w celach medycznych oraz estetycznych. Można spotkać się również z określeniem zabieg stulejki, ponieważ za pomocą trwałego odsłonięcia żołędzi leczy się stany utrudniające zsunięcie napletka w czasie wzwodu lub spoczynku. W naszym gabinecie wykonujemy obrzezanie techniką low&loose, czyli usuwamy niewielką ilość skóry, a blizna pozabiegowa zlokalizowana jest nisko i dobrze ukryta.

Pojemnik izotermiczny epp

Specjalizujemy się w sprzedaży opakowań na materiał pochodzenia biologicznego. Pojemnik izotermiczny EPP sprawdza się w różnorodnych ośrodkach opieki medycznej, laboratoriach i innych placówkach, w których istnieje potrzeba odpowiedniego zabezpieczenia posiadanych elementów. Nasze produkty zapewniają optymalną temperaturę oraz zabezpieczają materiał na czas transportu.

Nebulizator

W naszym sklepie znajdziesz urządzenia, dzięki którym astma oraz inne choroby układu oddechowego przestaną być tak uciążliwe. Oferujemy zarówno inhalatory dla dorosłych, dostępne w wersji ultradźwiękowej oraz profesjonalnej. Godny uwagi jest również nebulizator, który szczególnie polecany jest dzieciom.

Weterynarz Łódź

Specjalistą, który musi sobie zasłużyć na zaufanie klientów jest weterynarz. Łódź to bogaty rynek usług, jednak tylko odpowiednie podejście do zwierząt oraz ich właścicieli i profilaktyka w leczeniu pozwala tu przetrwać. Nasz gabinet to miejsce, które można odwiedzać bez obaw i liczyć tu można na profesjonalną i przyjazną obsługę.

Dom seniora

W życiu każdego z nas przychodzi taki moment, w którym będziemy potrzebować wsparcia innych. Nasz Dom seniora, który zlokalizowany jest w Łodzi, zapewnia profesjonalną, całodobową opiekę nad osobami w podeszłym wieku. Przygotowaliśmy zróżnicowaną ofertę podzieloną ze względu na długość planowanego pobytu.

Bonding cena

Na naszej stronie internetowej znajdziecie informacje dotyczące kosztów oferowanych usług dentystycznych. W ich zakres wchodzą m.in. przegląd stomatologiczny, rekonstrukcja koron, piaskowanie, bonding. Cena podana przy każdym zabiegu jest orientacyjna i może różnić się w zależności od przypadku leczonego w naszym gabinecie w Krakowie.

zabiegi podologiczne

W naszym gabinecie świadczone są usługi z zakresu dbania o atrakcyjny wygląd stóp naszych Klientek. Wykonujemy zabiegi podologiczne w Krakowie, w tym usuwanie hiperkeratozy i modzeli, a także leczenie obszarów grzybicznych oraz zgrubiałych. Posiadamy również wkładki lecznicze do butów, wykonujemy komputerowe pomiary stóp i więcej.

Swanson

Preparaty, dostępne na naszej stronie internetowej pomogą Ci zwiększyć wydolność organizmu i podnieść sprawność fizyczną. Suplementy Swanson, takie jak Reishi Mushroom Extract to naturalne tabletki, dzięki którym wzmocni się Twój układ odpornościowy oraz będziesz miał więcej energii. Te i inne produkty dla sportowców znajdziesz w ofercie sklepu Zielarnia Zdrowia.

Przyprawy bez chemii

Starasz się odżywiać zdrowo i bardzo zwracasz uwagę na skład wybieranych przez siebie produktów? Odwiedź nasz sklep internetowy - dostępna oferta, w której znajdują się np. przyprawy bez chemii, na pewno przypadnie Ci do gustu. W pełni naturalny skład to jest coś, co liczy się dla nas najbardziej. Zapraszamy.

chirurg dentystyczny Kalisz

Z Waszymi zębami jest już bardzo źle i mimo cały czas towarzyszących Wam oporów uznaliście Państwo, że pora wybrać się w końcu do dentysty? Chirurg dentystyczny Michał Mikulski z Kalisza sprawi, że bezboleśnie pozbędzie się problemu. Dokonujemy zarówno operacyjnych ekstrakcji, jak i resekcji korzenia.

Zaburzenia rozwoju dziecka

Im wcześniej postawimy diagnozę, tym większa szansa na sukces. Zaburzenia rozwoju dziecka mogą się objawiać w bardzo różny sposób i na różnych etapach. Staramy się, aby nasze spotkania były jak najbardziej owocne. W naszej poradni przyjmuje więc cały zespół specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda i inni.

Ostrza do podologii

Nasz sklep z artykułami medycznymi wyposażony jest między innymi w ostrza do podologii. Wykorzystywane są one przede wszystkim w przychodniach lekarskich oraz gabinetach specjalistycznych. Rozwiązania wykonywane są z wysokiej jakości materiału, który jest bardzo wytrzymały i w gruncie rzeczy bezawaryjny.

Apteczka medyczna

W każdym miejscu pracy, szkole czy prywatnych gospodarstwach domowych muszą znajdować się akcesoria pierwszej pomocy. Obowiązkowe są apteczki medyczne, które mogą nam pomóc w przypadku zranień i uszkodzeń ciała powstałych w wyniku nieprzewidzianych sytuacjach życia codziennego. W ofercie Sendpol24 znajdują się modele osobiste oraz wersje przeznaczone dla służb ratowniczych.

Logopeda Białystok

Potrzebujesz usług logopedycznych w Białymstoku? Nasze indywidualne podejście, oparte na najnowszych badaniach i sprawdzonych metodach terapii, sprawia, że każdy pacjent osiąga najlepsze możliwe rezultaty. Dzięki naszym serdecznym i zaangażowanym specjalistom, każda lekcja staje się przygodą z językiem. Zacznij swoją drogę do poprawy mowy już dziś, umów się na wizytę i odkryj, jak komfortowe i efektywne może być wsparcie specjalisty.

Pogotowie pielęgniarskie

Jeśli potrzeby pacjenta wykraczają poza podstawowy zakres świadczony przez placówki opieki zdrowotnej, możliwe jest także skorzystanie z wykwalifikowanej pomocy w domu. Pogotowie pielęgniarskie to zakres usług medycznych, które możemy wykonać z dojazdem, takie jak np. pomoc w zmianach opatrunków, zdejmowanie szwów czy podawanie leków specjalistycznych.

Buty damskie na plaże

Odkryj świeżość latem i poczuj piasek pod stopami z naszą kolekcją obuwia! Chodzisz boso po piasku, szukasz komfortu i stylu? Mamy coś dla Ciebie! Nasze buty damskie na plażę są praktyczne, stylowe i niezwykle wygodne. Wykonane z materiałów pierwszej jakości, gwarantują długotrwałe użytkowanie i doskonałe uczucie komfortu. Wybierz spośród mnóstwa fasonów i kolorów, które z pewnością podkreślą Twoją letnią garderobę. Ciesz się ekscytującym doświadczeniem zakupów i odkrywaj nasze najmodniejsze modele.

e recepta

Konsultacja lekarska online obejmuje rejestrację na platformie, wybór lekarza i umówienie wizyty. Podczas konsultacji przez wideo, telefon lub czat lekarz ocenia stan zdrowia. W razie potrzeby może zostać wystawiona e-recepta. Nasza klinika oferuje możliwość konsultacji online z lekarzem przez specjalną platformę oraz świadczenia medyczne.