Restauracja, Bar, Catering

Pojemniki na sushi

Jesteś związany z sektorem spożywczym? W takim razie koniecznie zapoznaj się z ofertą firmy produkcyjnej Kreis Pack. Specjalizujemy się w wytwarzaniu jednorazowych opakowań garmażeryjnych, gastronomicznych, cukierniczych oraz aluminiowych. Ponadto w ofercie mamy również praktyczne pojemniki na sushi. Odwiedź naszą stronę internetową i już teraz sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Papilotki do muffinek

Dodają wdzięku każdej słodkiej babeczce i są niezbędnym dodatkiem, który zapewnia uroczy wygląd wypiekowi. Papilotki do muffinek to produkt pozwalający na upieczenie pysznych babeczek, a przy okazji wpływa także na poprawę wyglądu. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są z bardzo dobrej jakości papieru, dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Sklep z herbatami

Nasz sklep z herbatami jest miejscem, które spełni oczekiwania wszystkich miłośników tego szlachetnego napoju. Szczególną popularnością wśród naszych klientów cieszy się herbata czerwona, wyróżniająca się wspaniałym smakiem i doskonałym aromatem, które jednak nie są jej jedynymi zaletami. Herbata czerwona ma również zbawienny wpływ na funkcjonowanie organizmu. Kupując ją, wybierasz więc produkt wysoko jakościowy. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofertą, która jest dostępna na naszej stronie internetowej.

Soki warzywno–owocowe

Produkujemy naturalne, tłoczone przetwory, pozbawione konserwantów, a także dodatkowego cukru i wody. Nasze soki warzywno-owocowe wytwarzane są z towarów pozyskanych we własnym sadzie, dzięki czemu możemy być pewni ich świeżości. Każda porcja, to doskonałe wrażenia smakowe oraz perfekcyjne orzeźwienie.

Catering sushi

Postawiliśmy sobie za cel stworzenie wyjątkowych usług, dzięki którym każdy z naszych Klientów będzie mógł wyjść z naszego baru z uśmiechem na ustach. Restauracja Kyokai jest w stanie zaoferować Wam bardzo dobre sushi w Poznaniu. Przygotowywane przez nas dania powstają wyłącznie przy zastosowaniu świeżych produktów pochodzących od sprawdzonych dostawców, a także oryginalnej receptury. Nie boimy się jednak eksperymentów i na oczach naszych Klientów przygotowujemy potrawy skomponowane zgodnie z ich indywidualnymi oczekiwaniami.

patelnia żeliwna indukcja

Dostępne na stronie internetowej kociołki i garnki wykonane są z tradycyjnego, solidnego materiału. Odwiedź naszego bloga i dowiedz się, jak pielęgnować i jak wykorzystywać w kuchni oferowane produkty, takie jak patelnia żeliwna. Indukcja, tak popularna w ostatnich latach, nie jest żadną przeszkodą w stosowaniu tego typu garnków.