Restauracja, Bar, Catering

lodziarnia kraków

Od wielu już lat obserwować możemy trend, jakoby wspólne spacery w gronie rodziny każdorazowo wieńczyła wizyta w kawiarni. Jednakże, tym co ulega zmianom jest forma ulubionego deseru preferowanego przez przedstawicie określonych epok. Marka Grycan powstała z myślą o tych smakoszach, dla których sorbety oraz owocowe śmietany zaklęte w zmrożonych kulkach, stanowią największy rarytas. Zapraszamy do odwiedzenia naszej lodziarni, która swoje lokalizacje znajduje tak samo w Krakowie, jak i Poznaniu, czy Warszawie.

kotleciarka

Zajmujemy się działalnością produkcyjną, a także dystrybucją i importem urządzeń, które znakomicie sprawdzą się w obiektach zajmujących się działalnością handlową w branży gastronomicznej. Firma Handlowo-Produkcyjna AP Polska S.C. ma w swoim asortymencie m. in. doskonałe maszyny do lodów włoskich. U nas znajdziecie rozbudowaną gamę sprzętu, przy czym każdy wykazuje się energooszczędnością, a także odpowiada na standardy HACCP, które są cenione w przypadku automatów mających bezpośredni kontakt z żywnością.

waga jubilerska

Firma B2B Janusza Kręcickiego zajmuje się importowaniem oraz dostarczaniem wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych dla wielu gałęzi przemysłu oraz handlu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi niezawodne wagi jubilerskie, niezbędne w każdym zakładzie. Oferowane przez nas urządzenia są wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Charakteryzują się wysoką precyzyjnością i niezawodnością. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi danymi technicznymi urządzeń oraz do kontaktu.

Akcesoria barmańskie

Któż z nas nie lubi od czasu do czasu wypić sobie łagodnego, kolorowego drinka? Aby go jednak przyrządzić niezbędne są akcesoria barmańskie i kilka kolorowych trunków. O ile z alkoholem w dzisiejszych czasach nie ma większych problemów to akcesoria barmańskie radzimy kupić na stronie http://ekuchnia.com/dla-barmana,cp108,pl.html