Restauracja, Bar, Catering

Papilotki do muffinek

Dodają wdzięku każdej słodkiej babeczce i są niezbędnym dodatkiem, który zapewnia uroczy wygląd wypiekowi. Papilotki do muffinek to produkt pozwalający na upieczenie pysznych babeczek, a przy okazji wpływa także na poprawę wyglądu. Dostępne w naszej ofercie produkty wykonane są z bardzo dobrej jakości papieru, dopuszczonego do kontaktu z żywnością.

Soki warzywno–owocowe

Produkujemy naturalne, tłoczone przetwory, pozbawione konserwantów, a także dodatkowego cukru i wody. Nasze soki warzywno-owocowe wytwarzane są z towarów pozyskanych we własnym sadzie, dzięki czemu możemy być pewni ich świeżości. Każda porcja, to doskonałe wrażenia smakowe oraz perfekcyjne orzeźwienie.

patelnia żeliwna indukcja

Dostępne na stronie internetowej kociołki i garnki wykonane są z tradycyjnego, solidnego materiału. Odwiedź naszego bloga i dowiedz się, jak pielęgnować i jak wykorzystywać w kuchni oferowane produkty, takie jak patelnia żeliwna. Indukcja, tak popularna w ostatnich latach, nie jest żadną przeszkodą w stosowaniu tego typu garnków.

Kiełbasy swojskie

Oferta naszej wędzarni składa się z różnych wyrobów mięsnych. Naszym klientom oferujemy najwyższej jakości salcesony, wędzonki wiejskie, wyroby podrobowe oraz sosy do mięs. Sprzedajemy także tradycyjne, polskie kiełbasy swojskie - wędzone, suszone, parzone lub pieczone. W asortymencie sklepu znajdują się także wyroby garmażeryjne oraz kwasy chlebowe.

miody z roztocza

Nasz sklep internetowy zajmuje się sprzedażą najlepszych miodów z czystych obszarów Polski. Dostępne u nas produkty pochodzą z najlepiej do tego przystosowanych regionów, dzięki czemu możemy zapewnić o ich naturalności i wysokiej jakości. W ofercie posiadamy miody z roztocza, które posiadają niezwykle wysokie stężenie wyjątkowo zdrowych składników.

Bazy do lodów proteinowych

Nasze pakiety są banalne w użyciu – zawierają gotowe receptury, bez konieczności odważania. W trosce o zdrowie naszych (i waszych) klientów, staramy się, aby mieszanki były jak najmniej przetworzone i nie zawierały dodatków chemicznych. Bazy do lodów proteinowych są zbawieniem dla tradycyjnych rzemieślników, którzy chcieliby, aby ich produkcja rozwijała się i szła z duchem czasu.

Trener personalny Oława

Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, czy zbudować masę, jako trener personalny pomogę Ci w osiągnięciu tego celu. Dobiorę dla Ciebie odpowiednie ćwiczenia i prawidłowo zbilansowaną dietę dostosowaną do Twojego stylu życia. Do wytężonej pracy i ćwiczeń pod okiem fachowca zapraszam klientów z Oławy i okolic.

Sklep rybny

Nasze produkty są zdrowe, pyszne, bogate w tłuszcze Omega-3, a do tego pochodzą ze zrównoważonych hodowli. Brzmi dobrze? Prowadzimy sklep rybny online, w którym zaopatrzysz się w ulubione przysmaki i produkty, z których wyczarujesz wiele fantastycznych dań. Poznaj lepiej naszą ofertę! Wypróbuj też koniecznie nasze owoce morza.

Producent suplementów diety

Nawet stosując zbilansowaną dietę, nie dostarczymy wszystkich potrzebnych składników odżywczych naszemu organizmowi. Producent suplementów diety na stronie Fitmax.pl poleca usługi tworzenia własnych preparatów pod różnymi postaciami. Gwarantujemy, że będą stworzone w zgodzie z przepisami unijnymi i standardami rynku.

Wyroby czekoladowe

W naszej ofercie znajdują się smaczne praliny i nie tylko. Proponujemy przede pyszne wyroby czekoladowe - ręcznie robione tabliczki i śliwki otoczone deserową warstwą. Słodycze łączą w sobie wyjątkowy smak suszonego owocu z kakaowym posmakiem otoczki. W ofercie dostępne są także krówki ze śliwką i powidła.

Przyprawy online

W asortymencie sklepu internetowego dostępne są zioła do gotowania, dzięki którym możliwe jest nadanie tradycyjnym daniom całkowicie nowego smaku! Przyprawy online to gwarancja różnorodności i atrakcyjnych cen. Możesz zaopatrzyć się w nietypowe odmiany, których nie znajdziesz w placówkach stacjonarnych.

Market spożywczy online Przemyśl

W lodówce pustki, a Ty nie masz czasu, aby podejść do sklepu stacjonarnego na zakupy? Koniecznie sprawdź, jak działa market spożywczy online funkcjonujący na terenie Przemyśla! Dzięki przyjaznej stronie internetowej możesz o dowolnej porze dnia stworzyć listę potrzebnych Ci produktów, które zostaną dostarczone prosto pod drzwi Twojego domu.