Kariera i rozwój

Szkoła jazdy Gliwice

Profesjonalna szkoła jazdy w Gliwicach oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich swoich kursantów. Podczas oferowanych przez nas kursów będziesz miał możliwość spotkać cierpliwych instruktorów, którzy z pewnością wyjaśnią Tobie wszelkie zagadnienia, związane z prowadzeniem pojazdu. U nas nauka jest przyjemna oraz prowadzona w przyjaznej atmosferze! Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z niej, choćby dziś!

Prawo jazdy kat b Warszawa

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdaniem prawa jazdy kat B! Wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem nie tylko nauczą niezbędnych umiejętności, lecz także wskażą, na jakie punkty w Warszawie należy uważać podczas egzaminu praktycznego. Kursy teoretyczne prowadzimy rano, wieczorem, w weekendy oraz przez internet. Podczas e-kursu uczestnicy uzyskują dostęp do specjalnych wykładów oraz aplikacji na smartfona.

Kursy e learningowe z certyfikatem

Przygotowana przez nas oferta skierowana jest do wszystkich osób chętnych do ustawicznego pogłębiania swojej wiedzy oraz tych, które muszą poszerzyć swoje kwalifikacje. Kursy e-learningowe z certyfikatem to opcja idealna - odbywają się na specjalnej platformie, nie wymagają wyjeżdżania do centrum szkoleniowego i są atrakcyjne cenowo.

SVPN

Nawet przy zastosowaniu skomplikowanych programów ochronnych, nasze bezpieczeństwo w sieci zawsze jest zagrożone. Sieć prywatna to rodzaj tunelu, który ukrywa naszą obecność w wirtualnej przestrzeni, skutecznie ograniczając prawdopodobieństwo ataków hakerskich. Nasze szkolenie SVPN wyjaśnia oraz przybliża te hasło.