Kariera i rozwój

Szkoła jazdy Gliwice

Profesjonalna szkoła jazdy w Gliwicach oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich swoich kursantów. Podczas oferowanych przez nas kursów będziesz miał możliwość spotkać cierpliwych instruktorów, którzy z pewnością wyjaśnią Tobie wszelkie zagadnienia, związane z prowadzeniem pojazdu. U nas nauka jest przyjemna oraz prowadzona w przyjaznej atmosferze! Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z niej, choćby dziś!

Prawo jazdy kat b Warszawa

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdaniem prawa jazdy kat B! Wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem nie tylko nauczą niezbędnych umiejętności, lecz także wskażą, na jakie punkty w Warszawie należy uważać podczas egzaminu praktycznego. Kursy teoretyczne prowadzimy rano, wieczorem, w weekendy oraz przez internet. Podczas e-kursu uczestnicy uzyskują dostęp do specjalnych wykładów oraz aplikacji na smartfona.

coach życiowy

Jeśli zagubiłeś się gdzieś na drodze rozwoju osobistego, pomogę Ci wrócić na właściwy szlak. Coach życiowy porusza tematy prywatne, rodzinne i związkowe, aby wydobyć Twój potencjał i pomóc Ci się odnaleźć we wszystkich tych sferach. Dzięki mnie zyskasz nową perspektywę i nauczysz się mówić o swoich emocjach.

Kurs pierwszej pomocy online

Każdy z nas może znaleźć się w zagrażającej życiu sytuacji, w której niezbędna będzie reakcja osób trzecich. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się jak właściwie reagować w najtrudniejszych sytuacjach, zapraszamy na organizowane przez nas kursy pierwszej pomocy - zyskaj wiedzę od najlepiej wykwalifikowanych lekarzy i ratowników medycznych.

Kursy e learningowe z certyfikatem

Przygotowana przez nas oferta skierowana jest do wszystkich osób chętnych do ustawicznego pogłębiania swojej wiedzy oraz tych, które muszą poszerzyć swoje kwalifikacje. Kursy e-learningowe z certyfikatem to opcja idealna - odbywają się na specjalnej platformie, nie wymagają wyjeżdżania do centrum szkoleniowego i są atrakcyjne cenowo.

Szkolenia BHP dla pracowników

Jeśli chcą Państwo zorganizować szkolenia BHP dla pracowników, jednak chcą zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy, to prezentujemy idealne rozwiązanie. Program online z kursami BHP to najlepszy sposób na wypełnienie przepisów i jednoczesne efektywne zaznajomienie nowo zatrudnionych osób z zasadami panującymi na danym stanowisku pracy.

oferty pracy dla kierowców

Na rynku dostępnych jest wiele propozycji zatrudnienia w firmach transportowych za granicą. Na naszej stronie przedstawiamy sprawdzone oferty pracy dla kierowców. Różnią się wieloma czynnikami, dzięki czemu można wybrać odpowiadające ogłoszenie i aplikować do tych firm, które spełniają nasze oczekiwania.

Szkolenie na wózki widłowe udt

Chcesz zwiększyć swoje kompetencje? Szkolenie na wózki widłowe UDT zakończone egzaminem umożliwi Ci zdobycie certyfikatu. Przedstawiona zostanie wiedza praktyczna i teoretyczna. Kursy odbywają się w różnych terminach w formie stacjonarnej i online, dzięki czemu każdy będzie je mógł zrealizować po wcześniejszym zapisaniu.

Pomoce matematyczne

W naszej ofercie znajdziecie materiały dydaktyczne, które pomogą nauczycielom w wyjaśnieniu uczniom zagadnień na podstawie prostych, wizualnych przykładów. Pomoce matematyczne pozwolą dziecku przyswoić m.in. koncept systemów dziesiętnych oraz geometrię. Dostępne są także gry edukacyjne i nakładki magnetyczne na tablice szkolne.

SVPN

Nawet przy zastosowaniu skomplikowanych programów ochronnych, nasze bezpieczeństwo w sieci zawsze jest zagrożone. Sieć prywatna to rodzaj tunelu, który ukrywa naszą obecność w wirtualnej przestrzeni, skutecznie ograniczając prawdopodobieństwo ataków hakerskich. Nasze szkolenie SVPN wyjaśnia oraz przybliża te hasło.