Kariera i rozwój

audyt bhp

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi BHP na wysokim poziomie. Bezpieczeństwo w miejscu pracy to niezwykle istotna kwestia w każdym miejscu pracy. W ramach naszych usług organizujemy okresowe i wstępne szkolenia, audyt BHP, regularne tworzenie analiz stanu bezpieczeństwa, prowadzenie rejestrów, ocenianie ryzyka zawodowego i wiele innych. W naszej firmie zatrudniamy wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu mają Państwo gwarancję rzetelnie i kompleksowo zrealizowanej usługi. Zapraszamy do kontaktu.

Szkoła jazdy Gliwice

Profesjonalna szkoła jazdy w Gliwicach oferuje najkorzystniejsze rozwiązania dla wszystkich swoich kursantów. Podczas oferowanych przez nas kursów będziesz miał możliwość spotkać cierpliwych instruktorów, którzy z pewnością wyjaśnią Tobie wszelkie zagadnienia, związane z prowadzeniem pojazdu. U nas nauka jest przyjemna oraz prowadzona w przyjaznej atmosferze! Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą oraz skorzystania z niej, choćby dziś!

Prawo jazdy kat b Warszawa

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zdaniem prawa jazdy kat B! Wykwalifikowani instruktorzy z dużym doświadczeniem nie tylko nauczą niezbędnych umiejętności, lecz także wskażą, na jakie punkty w Warszawie należy uważać podczas egzaminu praktycznego. Kursy teoretyczne prowadzimy rano, wieczorem, w weekendy oraz przez internet. Podczas e-kursu uczestnicy uzyskują dostęp do specjalnych wykładów oraz aplikacji na smartfona.

Kursy językowe

Jesteśmy nastawieni na indywidualną współpracę z Klientami. Pragniemy, aby nasze usługi i organizowane kursy językowe w Łodzi pozwoliły podnieść kompetencje komunikacyjne pracowników korporacji oraz lokalnych przedsiębiorstw. Nasi lektorzy są w stanie przygotować wszystkich uczestników takiego szkolenia do przystąpienia do egzaminu państwowego i zdobycia certyfikatu. Staramy się również wskazać praktyczną stronę swobodnych i poprawnych gramatycznie formuł oraz zachęcić kursantów do aktywnej komunikacji i prowadzenia dialogu.

coach życiowy

Jeśli zagubiłeś się gdzieś na drodze rozwoju osobistego, pomogę Ci wrócić na właściwy szlak. Coach życiowy porusza tematy prywatne, rodzinne i związkowe, aby wydobyć Twój potencjał i pomóc Ci się odnaleźć we wszystkich tych sferach. Dzięki mnie zyskasz nową perspektywę i nauczysz się mówić o swoich emocjach.

Kurs pierwszej pomocy online

Każdy z nas może znaleźć się w zagrażającej życiu sytuacji, w której niezbędna będzie reakcja osób trzecich. Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się jak właściwie reagować w najtrudniejszych sytuacjach, zapraszamy na organizowane przez nas kursy pierwszej pomocy - zyskaj wiedzę od najlepiej wykwalifikowanych lekarzy i ratowników medycznych.

Kursy e learningowe z certyfikatem

Przygotowana przez nas oferta skierowana jest do wszystkich osób chętnych do ustawicznego pogłębiania swojej wiedzy oraz tych, które muszą poszerzyć swoje kwalifikacje. Kursy e-learningowe z certyfikatem to opcja idealna - odbywają się na specjalnej platformie, nie wymagają wyjeżdżania do centrum szkoleniowego i są atrakcyjne cenowo.

Szkolenia BHP dla pracowników

Jeśli chcą Państwo zorganizować szkolenia BHP dla pracowników, jednak chcą zaoszczędzić jak najwięcej czasu i pieniędzy, to prezentujemy idealne rozwiązanie. Program online z kursami BHP to najlepszy sposób na wypełnienie przepisów i jednoczesne efektywne zaznajomienie nowo zatrudnionych osób z zasadami panującymi na danym stanowisku pracy.

oferty pracy dla kierowców

Na rynku dostępnych jest wiele propozycji zatrudnienia w firmach transportowych za granicą. Na naszej stronie przedstawiamy sprawdzone oferty pracy dla kierowców. Różnią się wieloma czynnikami, dzięki czemu można wybrać odpowiadające ogłoszenie i aplikować do tych firm, które spełniają nasze oczekiwania.