Sprzęt i odzież sportowa

Bieżnie treningowe

Profesjonalne bieżnie treningowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe konstrukcje, które nie tylko pozwolą na zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji, ale również poprawią samopoczucie i umożliwią ćwiczenia w domu, bez konieczności wykupowania drogich karnetów na siłownie, czy do klubów fitness. Bieżnie treningowe dostępne na athleticshop.com.pl to produkty wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze w pełni funkcjonalne i konfigurowalne, dzięki czemu można je dopasować do własnych możliwości i wymagań.

Skituring

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej strony internetowej, na której znajdziesz rozwiązania na aktywny, zimowy urlop w Bieszczadach. Nasze biuro oferuje dwie formy spędzania czasu: skituring, czyli narciarstwo połączone z elementami alpinizmu oraz jazdę na elektrycznych rowerach MTB.

baseny ogrodowe intex

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się, w jaki sposób przygotować przestrzeń do rozłożenia zbiornika kąpielowego. Baseny ogrodowe Intex należy zamontować na równym podłożu wolnym od ostrych elementów - kamieni, patyków oraz odpadków. Ważne jest wypoziomowanie podłoża, tak aby woda nie napierała na poszczególne ścianki.

Sprzęt do siłowni domowej

Lubisz ćwiczyć, ale nie masz czasu na regularne wizyty na siłowni? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie domowa siłownia. Zobacz już dziś naszą ofertę i zainwestuj w swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz nienaganną sylwetkę. Markowy sprzęt do siłowni domowej umożliwi Ci uprawianie aktywności w dowolnym momencie, bez konieczności wychodzenie z domu. Ty decydujesz o tym, w którym momencie będziesz ćwiczył i jakie ćwiczenia będziesz wykonywał. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Akcesoria rowerowe

Nasza oferta została przygotowana z myślą o wszystkich pasjonatach kolarstwa, którzy pragną zapewnić sobie najwyższy komfort oraz poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy jednośladem. W rozbudowanym asortymencie przygotowanym przez naszą firmę znalazły się m. in. najlepsze akcesoria rowerowe. Sklep internetowy Energia-Sport ma do zaoferowania liczniki, dzwonki, bidony, foteliki dla dziecka, elementy oświetleniowe i wiele innych rozwiązań - zarówno tych niezbędnych, jak i tych, którzy stanowią znaczne udogodnienie.

Gumy bokserskie

Można u nas zakupić funkcjonalne akcesoria do treningów i nie tylko. W ofercie znajdują się gumy bokserskie w różnych wymiarach i wariantach kolorystycznych. Proponujemy artykuły o kilku mocach naciągu, dzięki czemu można je dopasować do intensywności wykonywanych ćwiczeń, a także swoich możliwości.

Mezocykl treningowy

Jak ćwiczyć, by osiągnąć efekt? Ważne jest wsparcie specjalisty, który dobierze odpowiedni program przygotowania fizycznego. Wyróżnia się kilka wariantów - oto model średni. Mezocykl treningowy trwa zwykle około miesiąca. Przewiduje kilka tygodni aktywności i siedem dni regeneracji. Zapobiega to przesileniu organizmu.

indywidualny trening piłkarski

Twoje dziecko marzy, by zostać drugim Szczęsnym lub Lewandowskim? Możesz mu pomóc spełnić marzenia - zapraszamy na indywidualny trening piłkarski. Zajęcia prowadzone są pod opieką specjalisty od gry w nogę. Grupy liczą od 4 do 6 osób. Dowiedz się, co jeszcze oferuje nasza szkoła i sprawdź ofertę nie tylko dla dzieci.