Sprzęt i odzież sportowa

akcesoria rowerowe

Na naszej stronie internetowej z pewnością znajdą Państwo pozycje odpowiadające oczekiwaniom względem jakości oraz właściwości użytkowych. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "SCORTT", którego właścicielką jest Ewelina Krawczyk oferuje pierwszej klasy akcesoria rowerowe. Dostępne są bidony, dzwonki, foteliki oraz przyczepki dla dzieci, funkcjonalne kosze i sakwy, a także liczniki pozwalające kontrolować ilość przejechanych kilometrów. Warto też zwrócić uwagę na zestawy narzędzi do naprawy usterek.

Rowery miejskie

W ramach naszego asortymentu, jaki został przygotowany przez nasz profesjonalny sklep internetowy znajdziecie liczne rowery miejskie typu beach cruiser przeznaczone dla amatorów jazdy jednośladami. Dzięki nim uzyskacie niezawodne środki miejskiego transportu. Gwarantujemy Wam sprzęt wiodących marek najwyższej jakości.

Bieżnie treningowe

Profesjonalne bieżnie treningowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe konstrukcje, które nie tylko pozwolą na zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji, ale również poprawią samopoczucie i umożliwią ćwiczenia w domu, bez konieczności wykupowania drogich karnetów na siłownie, czy do klubów fitness. Bieżnie treningowe dostępne na athleticshop.com.pl to produkty wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze w pełni funkcjonalne i konfigurowalne, dzięki czemu można je dopasować do własnych możliwości i wymagań.

Tanie narty

Każdy miłośnik zimowych sportów znajdzie u nas pełne wyposażenie. MCK poleca kurtki, spodnie, obuwie, a także tanie narty zjazdowe i biegowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W ofercie mamy także szeroki wybór akcesoriów, takich jak kije, kaski, czapki czy pokrowce. Sprawdź na naszej stronie internetowej i zamów.