Sprzęt i odzież sportowa

Bieżnie treningowe

Profesjonalne bieżnie treningowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe konstrukcje, które nie tylko pozwolą na zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji, ale również poprawią samopoczucie i umożliwią ćwiczenia w domu, bez konieczności wykupowania drogich karnetów na siłownie, czy do klubów fitness. Bieżnie treningowe dostępne na athleticshop.com.pl to produkty wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze w pełni funkcjonalne i konfigurowalne, dzięki czemu można je dopasować do własnych możliwości i wymagań.

Przygotowanie roweru po zimie

Każdy zapalony cyklista z wytęsknieniem oczekuje nadejścia wiosny. Zanim jednak wybierzemy się na pierwszą wycieczkę, warto zadbać o odpowiednie przygotowanie roweru po zimie. Sprawdzenie stanu technicznego naszych dwóch kółek to oczywiście podstawa. Cykliści całoroczni powinni również założyć letni zestaw opon.

Co to jest capoeira

Sporą popularnością wśród młodych osób zainteresowanych poprawieniem sprawności fizycznej cieszą się judo lub karate, choć wielu z nich nie wie, co to jest capoeira. Ta brazylijska sztuka walki, która połączona jest z tańcem, jest niezwykle efektownym, ale także skutecznym sposobem rozwoju swojej tężyzny, choć do tej pory egzotycznym.