Sprzęt i odzież sportowa

Bieżnie treningowe

Profesjonalne bieżnie treningowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe konstrukcje, które nie tylko pozwolą na zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji, ale również poprawią samopoczucie i umożliwią ćwiczenia w domu, bez konieczności wykupowania drogich karnetów na siłownie, czy do klubów fitness. Bieżnie treningowe dostępne na athleticshop.com.pl to produkty wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze w pełni funkcjonalne i konfigurowalne, dzięki czemu można je dopasować do własnych możliwości i wymagań.

Sprzęt do siłowni domowej

Lubisz ćwiczyć, ale nie masz czasu na regularne wizyty na siłowni? Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie domowa siłownia. Zobacz już dziś naszą ofertę i zainwestuj w swoje zdrowie, dobre samopoczucie oraz nienaganną sylwetkę. Markowy sprzęt do siłowni domowej umożliwi Ci uprawianie aktywności w dowolnym momencie, bez konieczności wychodzenie z domu. Ty decydujesz o tym, w którym momencie będziesz ćwiczył i jakie ćwiczenia będziesz wykonywał. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

odzież siatkarska

Odzież na trening oraz zawody musi być dostosowana do dyscypliny. Wymaga tego regulamin, komfort oraz bezpieczeństwo zawodnika, dlatego wykonujemy specjalne stroje siatkarskie, damskie oraz męskie. Składają się z koszulki z krótkim rękawem oraz krótkich spodenek. Do szycia stosujemy elastyczne dzianiny. Komplety sportowe uzupełniamy o nadruki wybrane przez klienta, np. numery nazwy klubów, nazwiska graczy. Przygotowaliśmy gotowe wzory, ale realizujemy także projekty klientów. Możemy wyprodukować odzież w dowolnym kolorze oraz rozmiarze slim i standard.