Sprzęt i odzież sportowa

Bieżnie treningowe

Profesjonalne bieżnie treningowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe konstrukcje, które nie tylko pozwolą na zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji, ale również poprawią samopoczucie i umożliwią ćwiczenia w domu, bez konieczności wykupowania drogich karnetów na siłownie, czy do klubów fitness. Bieżnie treningowe dostępne na athleticshop.com.pl to produkty wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze w pełni funkcjonalne i konfigurowalne, dzięki czemu można je dopasować do własnych możliwości i wymagań.

Ubrania tenisowe

Świat honorowej i dynamicznej dyscypliny sportowej potrzebuje odpowiednio wyposażonych graczy. Są początkujący w tej dziedzinie, jak i bardziej doświadczeni, a każdy z nich znajdzie coś dla siebie w naszym sklepie - ubrania tenisowe pełnią tutaj szczególną funkcję. Muszą być przewiewne, termodynamiczne i oczywiście komfortowe.

Skituring

Serdecznie witamy i zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej strony internetowej, na której znajdziesz rozwiązania na aktywny, zimowy urlop w Bieszczadach. Nasze biuro oferuje dwie formy spędzania czasu: skituring, czyli narciarstwo połączone z elementami alpinizmu oraz jazdę na elektrycznych rowerach MTB.

Stroje piłkarskie

W naszym sklepie internetowym z markową odzieżą sportową znajdziecie Państwo wysokiej jakości stroje piłkarskie w różnych rozmiarach oraz zestawieniach kolorystycznych. Każdy z nich składa się z koszulki z krótkim rękawkiem, spodenek, a także specjalnych getrów. Istnieje również możliwość zakupienia każdego elementu osobno. Warto również zaznaczyć, że odzież ta uszyta została w wysokogatunkowych tkanin w oparciu o innowacyjne technologie, dzięki którym ubrania są przewiewne i świetnie wchłaniają pot.

baseny ogrodowe intex

Odwiedź naszą stronę i dowiedz się, w jaki sposób przygotować przestrzeń do rozłożenia zbiornika kąpielowego. Baseny ogrodowe Intex należy zamontować na równym podłożu wolnym od ostrych elementów - kamieni, patyków oraz odpadków. Ważne jest wypoziomowanie podłoża, tak aby woda nie napierała na poszczególne ścianki.

Sprzęt pływacki Łuków

Uprawianie sportów wodnych wymaga odpowiedniego wyposażenia. Sprzęt pływacki oferowany w Łukowie to kompleksowe zaopatrzenie w tym zakresie: maski, płetwy, okulary oraz czepki. Miłośnicy tych dyscyplin zainteresowani będą także ręcznikami szybkoschnącymi, butami wodnymi oraz praktycznymi zatyczkami do uszu.