Sprzęt i odzież sportowa

akcesoria rowerowe

Na naszej stronie internetowej z pewnością znajdą Państwo pozycje odpowiadające oczekiwaniom względem jakości oraz właściwości użytkowych. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "SCORTT", którego właścicielką jest Ewelina Krawczyk oferuje pierwszej klasy akcesoria rowerowe. Dostępne są bidony, dzwonki, foteliki oraz przyczepki dla dzieci, funkcjonalne kosze i sakwy, a także liczniki pozwalające kontrolować ilość przejechanych kilometrów. Warto też zwrócić uwagę na zestawy narzędzi do naprawy usterek.

Bieżnie treningowe

Profesjonalne bieżnie treningowe dostępne w naszej ofercie to wyjątkowe konstrukcje, które nie tylko pozwolą na zachowanie odpowiedniej sylwetki i kondycji, ale również poprawią samopoczucie i umożliwią ćwiczenia w domu, bez konieczności wykupowania drogich karnetów na siłownie, czy do klubów fitness. Bieżnie treningowe dostępne na athleticshop.com.pl to produkty wytrzymałe i solidne, a co najważniejsze w pełni funkcjonalne i konfigurowalne, dzięki czemu można je dopasować do własnych możliwości i wymagań.

Tanie narty

Każdy miłośnik zimowych sportów znajdzie u nas pełne wyposażenie. MCK poleca kurtki, spodnie, obuwie, a także tanie narty zjazdowe i biegowe zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. W ofercie mamy także szeroki wybór akcesoriów, takich jak kije, kaski, czapki czy pokrowce. Sprawdź na naszej stronie internetowej i zamów.

Testy motoryczne

Chcesz sprawdzić na jakim poziomie wytrenowania jest Twój organizm? Pomogą Ci w tym testy motoryczne, które polegają na ocenie zawodnika pod względem fizycznym, aby móc jeszcze lepiej dostosować ćwiczenia i trening do jego indywidualnych umiejętności. Pomoże to nie tylko osiągać lepsze wyniki, ale także budować odpowiednią bazę treningową.