Prawo i administracja, sprawy publiczne

Radca prawny Bydgoszcz

Nasza kancelaria prawna oferuje Państwu szeroki wachlarz usług prawnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych usług to plusy naszej kancelarii prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą prawną zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania w Bydgoszczy.

sprawy spadkowe

Kancelaria prawna, która zajmuje się pomocą w uzyskaniu zadośćuczynienia za poniesione szkody. Specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań i należności z tytułu wypadków komunikacyjnych, z tytułu poniesionych nakładów na cudzą rzeczy i niedotrzymania umowy lub też otrzymanego spadku. Zajmują się również sprawami dotyczącymi kodeksu spółek handlowych, prawa zamówień publicznych czy choćby ordynacji podatkowej. Reprezentują swoich klientów przed sądami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz urzędami.

rozwód warszawa

Kancelaria Prawna Verba-Lex z oddziałem w Radomiu oferuje pomoc prawnika w obsłudze firmy. Realizujemy zlecenia w trybie stałym oraz doraźnie na rzecz przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji na rynku, a także pomagamy przy nowo powstałych przedsięwzięciach. Zespół adwokatów oraz radców prawnych prowadzi prace w zakresie wyznaczonym przez Klienta. Zapewniamy stały kontakt, bieżące raportowanie sytuacji. Wykonujemy powierzone nam zlecenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz obowiązującym etosem zawodowym.

Porady prawne Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy adwokatami z Dąbrowy Górniczej i świadczymy pomoc nie tylko w zakresie rozwodów i alimentów, ale także prowadzimy sprawy cudzoziemców. Porady prawne udzielamy również z zakresu spadków, nieruchomości i roszczeń odszkodowawczych. Dodatkowo, jesteśmy mediatorami w sprawach administracyjnych i budowlanych.

Adwokat Warszawa

Jedną z dziedzin, w których usługi świadczy nasza Kancelaria jest prawo pracy. Adwokat reprezentuje obie strony - zarówno zatrudnionych, jak i pracodawców w sprawach dotyczących nawiązania umowy, rozwiązania jej lub świadczeń z tytułu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w m.in. w Warszawie, a dokładny adres podany jest na stronie internetowej.

RODO Bydgoszcz

Kancelaria Radcowska Adamek & Balcerowicz w Bydgoszczy doradza w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych. Przeprowadzamy audyty obecnego stanu ochrony danych osobowych i pomagamy wdrożyć niezbędne procedury oraz dokumentację RODO. Pomagamy również w dochodzeniu odszkodowań za szkodę majątkową i niemajątkową ze względu na naruszenie przepisów RODO.