Prawo i administracja, sprawy publiczne

Radca prawny

Nasza kancelaria prawna oferuje Państwu szeroki wachlarz usług prawnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych usług to plusy naszej kancelarii prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą prawną zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania w Bydgoszczy.

rozwód warszawa

Kancelaria Prawna Verba-Lex z oddziałem w Radomiu oferuje pomoc prawnika w obsłudze firmy. Realizujemy zlecenia w trybie stałym oraz doraźnie na rzecz przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji na rynku, a także pomagamy przy nowo powstałych przedsięwzięciach. Zespół adwokatów oraz radców prawnych prowadzi prace w zakresie wyznaczonym przez Klienta. Zapewniamy stały kontakt, bieżące raportowanie sytuacji. Wykonujemy powierzone nam zlecenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz obowiązującym etosem zawodowym.

Adwokat Warszawa

Jedną z dziedzin, w których usługi świadczy nasza Kancelaria jest prawo pracy. Adwokat reprezentuje obie strony - zarówno zatrudnionych, jak i pracodawców w sprawach dotyczących nawiązania umowy, rozwiązania jej lub świadczeń z tytułu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w m.in. w Warszawie, a dokładny adres podany jest na stronie internetowej.

RODO Bydgoszcz

Kancelaria Radcowska Adamek & Balcerowicz w Bydgoszczy doradza w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych. Przeprowadzamy audyty obecnego stanu ochrony danych osobowych i pomagamy wdrożyć niezbędne procedury oraz dokumentację RODO. Pomagamy również w dochodzeniu odszkodowań za szkodę majątkową i niemajątkową ze względu na naruszenie przepisów RODO.

Kancelaria notarialna Gdynia

W ramach działalności naszego biura, zajmujemy się wykonywaniem szeregiem czynności prawnych. Do świadczonych usług przez naszą kancelarię notarialną w Gdyni, należy między innymi sporządzanie umów darowizn, sprzedaży, przedswstępnych. Ponadto pomagamy w realizacji woli zmarłych, jaka została zapisana w testamencie.

Sprawy rozwodowe Tarnów

Specjalizacją naszej kancelarii, zajmującej się głównie pomaganiem osobom prywatnym, są sprawy rozwodowe. Nasze porady prawne oferujemy w siedzibie znajdującej się w Tarnowie, a naszą usługę realizujemy w oparciu o formę ustną lub pisemną. Udzielamy pomocy prawnej w trudnych sytuacjach rodzinnych i pomagamy przy prowadzeniu negocjacji.

Protokoły notarialne

Dokonywanie niektórych czynności prawnych wymaga ich potwierdzenia w drodze odpowiednio sporządzonego i poświadczonego aktu. Protokoły notarialne sporządzane zgodnie z ustawą mają charakter dokumentów urzędowych. Taką formę mogą przyjmować również oświadczenia, akty poświadczające dziedziczenie lub testamenty.

Wypadek samochodowy odszkodowanie

Na drogach każdego dnia rodzi się wiele incydentów, w których winą obarcza się z reguły jednego z uczestników zdarzenia. Za zaistniały wypadek samochodowy należy się odszkodowanie. Takowe wypłacane jest przez agencję ubezpieczeniową, która posiada podpisaną umowę z kierowcą winnym za wystąpienie incydentu.

Prawnik Kraków

Nasza kancelaria działająca w Krakowie oferuje pomoc z zakresu doradztwa kodeksowego. Obsługujemy zarówno samo miasto, jak i całe województwo małopolskie. Prawnik świadczy pomoc z wielu dziedzin i zakresów, takich jak na przykład kodeks pracy. Cena usługi uzależniona jest od charakteru danej sprawy.

radca prawny Lębork cennik

Zastanawiasz się, ile będziesz musiał zapłacić za otrzymanie porady od adwokata? Radca prawny w Lęborku proponuje cennik zależny od charakteru usługi. Proponuje rozliczenia ryczałtowe lub godzinowe. Wynagrodzenie kancelarii płatne jest z góry. W określonych przypadkach istnieje możliwość rozłożenia go na raty.