Prawo i administracja, sprawy publiczne

radca prawny bydgoszcz

Nasza kancelaria prawna oferuje Państwu szeroki wachlarz usług prawnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych usług to plusy naszej kancelarii prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą prawną zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania w Bydgoszczy.

sprawy spadkowe

Kancelaria prawna, która zajmuje się pomocą w uzyskaniu zadośćuczynienia za poniesione szkody. Specjalizują się w dochodzeniu odszkodowań i należności z tytułu wypadków komunikacyjnych, z tytułu poniesionych nakładów na cudzą rzeczy i niedotrzymania umowy lub też otrzymanego spadku. Zajmują się również sprawami dotyczącymi kodeksu spółek handlowych, prawa zamówień publicznych czy choćby ordynacji podatkowej. Reprezentują swoich klientów przed sądami, towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz urzędami.

adwokat poznań

Do głównych zadań podejmowanych przez naszych prawników należy wytaczanie procesów sądowych w imieniu naszych klientów, a także ich reprezentacja przed sądem. Kancelaria adwokacka Marek Matyjaszczyk z Poznania udziela wsparcia w takich sprawach jak domaganie się zapłaty wynagrodzenia, kary umowne, kwestie nieruchomości (zasiedzenie, wywłaszczenie), windykacja należności, stwierdzenie nabycia spadku oraz wiele innych. Pełna lista podejmowanych czynności została zamieszczona na stronie internetowej.

rozwód warszawa

Kancelaria Prawna Verba-Lex z oddziałem w Radomiu oferuje pomoc prawnika w obsłudze firmy. Realizujemy zlecenia w trybie stałym oraz doraźnie na rzecz przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji na rynku, a także pomagamy przy nowo powstałych przedsięwzięciach. Zespół adwokatów oraz radców prawnych prowadzi prace w zakresie wyznaczonym przez Klienta. Zapewniamy stały kontakt, bieżące raportowanie sytuacji. Wykonujemy powierzone nam zlecenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz obowiązującym etosem zawodowym.

Porady prawne Dąbrowa Górnicza

Jesteśmy adwokatami z Dąbrowy Górniczej i świadczymy pomoc nie tylko w zakresie rozwodów i alimentów, ale także prowadzimy sprawy cudzoziemców. Porady prawne udzielamy również z zakresu spadków, nieruchomości i roszczeń odszkodowawczych. Dodatkowo, jesteśmy mediatorami w sprawach administracyjnych i budowlanych.