Prawo i administracja, sprawy publiczne

Radca prawny

Nasza kancelaria prawna oferuje Państwu szeroki wachlarz usług prawnych. Swoją ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorstw jak i klientów indywidualnych. Profesjonalizm i kompleksowość wykonywanych usług to plusy naszej kancelarii prawnej. Jeśli są Państwo zainteresowani pomocą prawną zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia dogodnego terminu spotkania w Bydgoszczy.

rozwód warszawa

Kancelaria Prawna Verba-Lex z oddziałem w Radomiu oferuje pomoc prawnika w obsłudze firmy. Realizujemy zlecenia w trybie stałym oraz doraźnie na rzecz przedsiębiorców o ugruntowanej pozycji na rynku, a także pomagamy przy nowo powstałych przedsięwzięciach. Zespół adwokatów oraz radców prawnych prowadzi prace w zakresie wyznaczonym przez Klienta. Zapewniamy stały kontakt, bieżące raportowanie sytuacji. Wykonujemy powierzone nam zlecenia zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz obowiązującym etosem zawodowym.

Adwokat Warszawa

Jedną z dziedzin, w których usługi świadczy nasza Kancelaria jest prawo pracy. Adwokat reprezentuje obie strony - zarówno zatrudnionych, jak i pracodawców w sprawach dotyczących nawiązania umowy, rozwiązania jej lub świadczeń z tytułu odszkodowania. Nasze biuro znajduje się w m.in. w Warszawie, a dokładny adres podany jest na stronie internetowej.

RODO Bydgoszcz

Kancelaria Radcowska Adamek & Balcerowicz w Bydgoszczy doradza w sprawach dotyczących ochrony danych osobowych. Przeprowadzamy audyty obecnego stanu ochrony danych osobowych i pomagamy wdrożyć niezbędne procedury oraz dokumentację RODO. Pomagamy również w dochodzeniu odszkodowań za szkodę majątkową i niemajątkową ze względu na naruszenie przepisów RODO.

Kancelaria notarialna Gdynia

W ramach działalności naszego biura, zajmujemy się wykonywaniem szeregiem czynności prawnych. Do świadczonych usług przez naszą kancelarię notarialną w Gdyni, należy między innymi sporządzanie umów darowizn, sprzedaży, przedswstępnych. Ponadto pomagamy w realizacji woli zmarłych, jaka została zapisana w testamencie.

kancelaria adwokacka Warszawa

Czasem w życiu musimy skorzystać z pomocy prawnej. Warto wówczas wybrać kogoś z doświadczeniem w danej dziedzinie. Kancelaria adwokacka w Warszawie specjalizuje się w prawie rodzinnym, majątkowym, zdrowotnym, pracy, sprawach o windykację należności i kompleksową obsługą dla przedsiębiorstw. Nasi radcowie i adwokaci przygotowują pełną dokumentację dla sądu, wnioski, opinie itp. Wyjaśniają wszelkie okoliczności dla danej sprawy, aby klient czuł się bezpiecznie podczas procesu. Zapraszamy do kontaktu.