Agencje reklamowe

drukarnia online

Ulotki, kalendarze, katalogi, naklejki, gazety, zaproszenia wizytówki, plakaty - przyjmujemy do realizacji wszystkie standardowe zamówienia poligraficzne. Wychodzimy jednak dalej - jako jedyna drukarnia w Katowicach wykonujemy druk UV na PCV, dzięki czemu możemy wykonywać banery, tablice i plansze reklamowe. Korzystamy z nowoczesnych ploterów, nagradzanych przez specjalistów i uzyskujemy rewelacyjne odporne na deszcz i słońce wielkoformatowe wydruki. Prowadzimy drukarnię online, przyjmujemy zamówienia w sieci.

Medale sportowe na zamówienie

Prezentowany asortyment doskonale sprawdza się w swojej roli i chętnie wybierany jest jako nagroda za wyczyny w różnych zawodach. Firma proponuje trwałe medale sportowe, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Dostępna jest szeroka gama grawerowanych wzorów na zamówienie - drukowane na plexi lub grawerowane w drewnie.

druk albumów

Technika offsetowa cały czas cieszy się sporą popularnością. W ofercie proponujemy druk ilustrowanych albumów, które wykonywane są dorosłych, ale także dla najmłodszych użytkowników. Dużą popularnością cieszą się także inne projekty poligraficzne - katalogi szyte, kalendarze, wizytówki, ulotki oraz plakaty.

Druk opakowań dla przemysłu

Od lat specjalizujemy się w produkcji wyróżniających się, eleganckich i spójnych wizualnie pudełek i kartonów. Druk opakowań dla przemysłu wykonujemy z użyciem najnowocześniejszych maszyn, a nasze wyroby charakteryzują się jakością, oraz estetyką. Mamy do dyspozycji wiele innowacyjnych maszyn do zdobienia i klejenia.

Pracownia Finansowa Sp. z o.o - Opinie

Inwestycje w energię odnawialną cieszą się coraz większą popularnością. Firmy takie jak Pracownia Finansowa Sp. z o.o pozwalają na udział w realnych zyskach związanych z budową wiatraków i działaniami na rzecz klimatu. Przed przystąpieniem do projektu warto zapoznać się z opiniami zadowolonych inwestorów.

plakaty

Potrzebujesz czegoś, co przyciągnie do Twojego punktu usługowego klientów? Plakaty mogą okazać się dobrym rozwiązaniem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w ich produkcji, dzięki czemu wiemy, w jaki sposób je tworzyć, by były trwałe i odporne na różne czynniki zewnętrzne. Wykonujemy zlecenia zarówno te mniejsze, jak i duże, wielkoformatowe.

Tablica reklamowa Poznań

Działania marketingowe z roku na rok bardzo szybko nabierają na znaczeniu. Dlatego też warto zastanowić się, jak można lepiej wypromować swoją firmę. Nasze przedsiębiorstwo może Ci w tym pomóc! Tablica reklamowa to jedna z najbardziej popularnych form marketingu. W Poznaniu tworzymy je z plexi, PCW, szkła oraz płyt dibond.

Kalendarz imienin

Uwielbiasz składać znajomym i przyjaciołom życzenia urodzinowe? Jesteś fanem hucznych imprez i świętowania każdej nadarzającej się okazji? Jeśli nie chcesz przegapić żadnej ważnej daty, to odwiedź naszą stronę internetową, na której zamieściliśmy kalendarz imienin na dany miesiąc. Znajdziesz tam także przysłowia.

Ekspozytory reklamowe

Zapraszamy do bliższego zapoznania się ze skutecznymi sposobami na skuteczne wypromowanie danego przedsiębiorstwa. Prezentujemy różnego rodzaju ekspozytory reklamowe, cieszące się ogromnym zainteresowaniem na polskim rynku. Jako specjaliści w branży marketingu staramy się przygotować optymalne rozwiązania dla każdego. W ramach jakichkolwiek pytań dotyczących odpowiedniej ekspozycji danego towaru prosimy o bezpośredni kontakt z naszymi specjalistami. Jesteśmy pewni, że każdy z Was wybierze tutaj rozwiązania dla siebie.